خرید لوازم خانگی

بهترین-یخچال-ایرانی

بهترین یخچال فریزر ایرانی

بر هر شخصی آشکار است که یخچال فریزرها همواره یکی از پرمصرف‌ترین کالاهای مصرفی خانواده‌های ایرانی بوده است. اکنون با توجه به شرایط اقتصادی موجود در جامعه ایران و همچنین با در نظر گرفتن نوسانات نرخ ارز، طبیعتا خرید لوازم خانگی خارجی دشوارتر از قبل شده است؛ در عوض یخچال فریزرهای ارزان قیمت ایرانی مثل فریزر الکترواستیل با کیفیتی مشابه به خانواده‌های ایرانی راه پیدا کرده‌اند. حال در این مقاله قصد داریم بهترین یخچال ایرانی ارزان اما با‌کیفیت را به شما معرفی کنیم تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

یخچال فریزر بالا و پایین

این مدل از یخچال فریزر از دو بخش یخچال و فریزر تشکیل شده است و عموما در دو قسمت فریزر در بالا و یخچال در پایین تولید می‌شود. شما می‌توانید با توجه به سلیقه و نیاز خود مدل فریزر بالا و یا مدل فریزر پایین را انتخاب کنید. قیمت این مدل یخچال فریزر بسته به برند سازنده، ظرفیت و امکاناتی مانند آبسردکن، یخ‌ساز و غیره متفاوت است. این یخچال‌ها به‌عنوان یخچال ترکیبی یا کمبی نیز شناخته می شوند.

قیمت یخچال هیمالیا مدل 27 فوت

این نوع از یخچال فریزرها با کمک فناوری تبدیل هوشمند به شما این امکان را می‌دهد که از فضای یخچال خود به نحو احسن استفاده کنید. چند نکته مهم برای استفاده از این یخچال:

افزودن فضای فریزر به یخچال زمانی که به فضای یخچال بیشتری نیاز دارید.

زمانی‌که غذای کمتری برای نگهداری در یخچال دارید، یخچال را خاموش کنید و فریزر را تبدیل به یخچال کنید.

یخچال را در طول سفر خاموش کنید تا فریزر جداگانه کار کند.

فریزر را خاموش کنید تا یخچال جداگانه کار کنید.

یخچال دیپوینت مدل مکس

یخچال فریزر دیپوینت مدل مکس محصولی ساخت ایران می‌باشد که کیفیت بسیار بالایی دارد و با محصولات مشابه کره‌ای رقابت می‌کند. یخچال دو نفره مدل دیپوینت مکس دارای دو دستگاه کاملا مجزا با موتورهای مجزا ولی در کنار هم و کاملا هماهنگ با یکدیگر می‌باشد. ابعاد یخچال و فریزر یکسان است. این یخچال، تولید ایران و شرکت گل آسای سرما می‌باشد.

یخچال ساید بای ساید اسنوا 27 فوت

همچنان به‌دنبال قیمت یخچال ایرانی هستیم. یخچال فریزر ساید بای ساید اسنوا 27 فوت، محصولی بلند و جذاب از خانواده بزرگ اسنوا می‌باشد. این ساید بای ساید با موتور اینورتر خود مصرف برق را بسیار کاهش داده است و این آپشن یکی از فاکتورهای مهم در خرید ساید می‌باشد. طراحی به‌روز و سیستماتیک با ویژگی‌های به‌روز جایگاه ویژه‌ای را در بین سایر مدل‌های اسنوا به ارمغان آورده است. یکی از مهمترین فاکتورهایی که در خرید و قیمت یخچال ساید بای ساید اسنوا 27 فوت باید به آن توجه کرد ظرفیت آن است. ظرفیت داخلی یخچال بر حسب لیتر و ظرفیت خارجی بر حسب فوت اندازه گیری می‌شود.

یخچال امرسان 14 فوت بدون برفک

در زندگی خانوادگی امروزی اغلب یخچال و فریزر باهم تهیه می‌شود و از یخچال‌های دوتایی یا سری در کنار هم استفاده می‌شود. این وسایل بسیار گران قیمت اما کارآمد هستند و فضای زیادی را در آشپزخانه اشغال می‌کنند. در دسته بعدی یخچال‌های «کمبی» یا «بالا و پایین» قرار دارند. این یخچال ها با دو طرح یخچال بالا و یخچال پایین یکی از پرفروش ترین محصولات این گروه در بازار هستند. یکی از برندهای ایرانی عالی این محصولات ضروری، یخچال ۱۴ فوت امرسان می‌باشد.

+ نوشته شده در دوشنبه 3 مرداد 1401ساعت 9:37 توسط درسارشیدی | | تعداد بازدید : 31